Neuenmühle 1     D-95188 Issigau​      service@kuenzel-holz.de       +49  9288  924012

Kontaktni osoba

Rádi vám poradíme

Máte další dotazy nebo si přejete získat více informací o našich výrobcích?

Představujeme Vám naše pracovníky.

Jürgen Künzel
Jednatel
Nákup / prodej / finance

Tel.: +49 9288 – 92 40 12
Fax: +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: juergen.kuenzel@kuenzel-holz.de

Kai Hofmann
Prodej řeziva
Tel.:  +49 9288 – 92 42 25
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: hofmann@kuenzel-holz.de

Sascha Knipp
Vedlejší produkty / logistika
Tel.:  +49 9288 – 97 030 24
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: knipp@kuenzel-holz.de

Karlheinz Gebelein
Účetnictví / personalistika
Tel.:  +49 9288 – 97 030 15
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: gebelein@kuenzel-holz.de

Christian Stumpf
Nákup kulatiny / logistika
Tel.:  +49 9288 – 92 42 22
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
Mobil: +49 160 – 94127929
E-Mail: stumpf@kuenzel-holz.de

Sonja Ludwig
Vedlejší produkty / logistika
Tel.:  +49 9288 – 92 40 12
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: ludwig@kuenzel-holz.de

Lothar Betz
Technický manažer
Tel.:  +49 9288 – 97 030 41
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: betz@kuenzel-holz.de

Thomas Helmbold
Výrobní ředitel
Tel.:  +49 9288 – 97 030 29
Fax:  +49 9288 – 92 40 13
E-Mail: helmbold@kuenzel-holz.de